اخبار

پیشنهاد 130 میلیون یورویی چلسی برای خرید 3 بازیکن اینتر

باشگاه چلسی امیدوار است در قبال لطفی که در بازار نقل و انتقالات تابستان امسال به اینتر کرد، سه بازیکن این تیم را به خدمت بگیرد.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه چلسی پس از موافقت با انتقال قرضی روملو لوکاکو به اینتر آن هم با قبول پرداخت بخش بیشتر حقوقش، حالا امیدوار است که اینتر در جبران این لطف سه بازیکنش را به استمفوردبریج بفرستد.

به گزارش سایت کالچومرکاتو؛ آبی‌پوشان لندن بسته 130 میلیون یورویی آماده‌ کرده‌اند که در ازای آن میلان اشکرینیار، دنزل دومفریس و چزاره کازادی را از نراتزوری به خدمت بگیرند. از مدت‌ها پیش اعلام شده بود که چلسی مشتری این بازیکنان است که ظاهراً اکنون عزم این باشگاه برای خرید آنها جزم شده است. چلسی امیدوار است به سبب رابطه خوب تجاری‌اش با اینتر که طی دو سال اخیر در قالب جابجایی روملو لوکاکو به چلسی و بازگشت قرضی او هم ثابت شد، تیم ایتالیایی حاضر شود دو بازیکنی که فصل گذشته در ترکیب اصلی‌اش حضور داشتند را بفروشند.

کالچو مرکاتو با اعلام اینکه مذاکرات طرفین در جریان است، اعلام کرده که رقم مدنظر چلسی برای خرید اشکرینیار 70 میلیون یورو و برای دومفریس 40 میلیون یورو بوده و با با خرید کازادی (هافبک تیم جوانان اینتر) مجموع پرداختی چلسی به اینتر به حدود 130 میلیون یورو خواهد رسید.

مذاکره دوباره اینتر و چلسی برای جابجایی 2 بازیکن دیگر

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا