اخبار

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| هت‌تریک طلا در انتظار محمدرضا گرایی

تنها فینالیست کشتی فرنگی ایران در ۸ وزن برگزار شده، این شانس را خواهد داشت که درمدت ۱۳ ماه برای سومین بار صاحب نشان طلا شود.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، درحالیکه تیم ملی ;ajd فرنگی تا اینجای کار نتوانسته مانند سال گذشته نتیجه بگیرد و از غیبت روس‌ها استفاده کند، تنها اتفاق خوشحال کننده در بلگراد برای تیم محمد بنا، راهیابی دوباره محمدرضا گرایی به فینال وزن 67 کیلوگرم بود.

این اتفاق در شرایطی رخ داد که به نظر فرنگی‌کاران از شرایط بدنی خوبی برخوردار نیستند و شادابی مورد انتظار در هیچ کدام آنها دیده نمی‌شود. با این وجود محمدرضا گرایی که کیلوهای زیادی را هم برای رسیدن سر وزن قانونی کم کرده، 9 بر صفر آمانتور اسماعیل‌اف قرقیز و 5 -صفر هم هانسو ریو از کره‌جنوبی را شکست داد و در مبارزه نیمه‌نهایی 8 بر صفر از سد جانی ختسوریانی از گرجستان گذشت تا برای سومین بار در 13 ماه اخیر به فینال رسیده و شانس کسب سومین مدال طلای جهان و المپیکش را در این مدت داشته باشد.

او مرداد ماه سال گذشته در توکیو طلای وزن 67 کیلوگرم المپیک را به خود اختصاص داد و دو ماه بعد در مسابقات جهانی اسلو نیز صاحب نشان طلا شد.

باوجودی که گرایی در اسلو زیاد امتیاز از دست داده و سپس نتیجه را جبران کرده بود، این بار گرایی خیلی مقتدرانه‌تر کشتی گرفت و بدون از دست دادن امتیاز، به فینال رسید.

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| شروع خوب با پایان تلخ در روز دوم

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا