اخبار

پولادگر: قول کمک ویژه به ورزش جانبازان و معلولین را می‌دهم/ دولت نگاه خاصی به این حوزه دارد

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در مجمع فدراسیون جانبازان و معلولین قول کمک ویژه به ورزش جانبازان و معلولین را داد.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمد پولادگر معاون وزیر ورزش در مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین اظهار داشت: نگاه عام به معلولین خوب نیست، البته نگاه خاص در دولت به ورزش جانبازان و معلولین وجود دارد و حمایت خوبی از این حوزه می‌شود؛ نگاهی که در سایر کشورها نیست. از این جهت باید قدردان دولت باشیم. یکی از دلایل این موضوع، اقدام مهم در بحث برابری پاداش‌ها بود که در هیچ کشوری اینگونه نیست.

وی ادامه داد: سال‌ها حضور خسروی وفا در این حوزه دستاوردهای بزرگی را برای ورزش جانبازان و معلولین داشته است. مالکیت ساختمان فعلی فدراسیون، یک اقدام بزرگ بود که در زمان خسروی وفا رخ داد و باید ارزش این داشته‌ها را دانست.

معاون وزیر ورزش گفت: باید همه تلاش کنیم که این فشار از جامعه توسط مردم دیده شوند. این قشر، افراد خاص و برگزیده خدا هستند و ما در قبال آنها مسئولیت انسانی و اخلاقی و دینی داریم. قول می‌دهم هر جهتی که بتوانم، کمک ویژه به ورزش جانبازان و معلولین کنم.

پولادگر در پایان عنوان کرد: متضرر شدن رشته‌ها بابت جدا شدن از فدراسیون جانبازان و معلولین و رفتن به فدراسیون آن رشته را قبول ندارم. به نظرم باید از سایر رشته‌ها کمک فنی گرفته شود تا رشته‌های مربوطه ارتقا یابند. امیدوارم این فرهنگ ایجاد شود که تک تک رشته‌ها در قالب فدراسیون مربوطه حمایت شوند و مورد توجه قرار بگیرند.

صالحی امیری: ورزش ایران 2 سال سخت و سنگین را پیش رو دارد/ خسروی وفا منشأ تحولات بزرگی بوده است

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا